• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/ VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na (..)

VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację

24 Września 2021
24.09.2021 roku w Ustroniu odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację. Naszą szkołę reprezentowało łącznie 25 uczniów. W kategorii K18 na na 1. miejscu uplasowała się Joanna Polak z kl. 3Na, na 2. Martyna Zawada z 3d, a na 3. miejscu Anna Więcek z 3Na. Z kolei w kategorii Open zwyciężyła nasza zeszłoroczna absolwentka Aleksandra Polak. Wśród panów w kategorii M16 na najwyższym stopniu podium rywalizację ukończył Wiktor Wróbel z kl.2Nb, z kolei w kategorii M18 zwyciężył Miłosz Markowski z kl. 3a, a na 2. stopniu podium uplasował się Patryk Antczak z 3b. W klasyfikacji drużynowej 1. miejsce zajęli:
◾chłopcy w kategorii M16 Wiktor Wróbel, Mateusz Antczak, Emil Matuszek, Jakub Kozioł, Maksymilian Błasek i Piotr Kubot ◾dziewczyny w kategorii K18 Joanna Polak, Martyna Zawada, Anna Więcek, Gabriela Mikoś, Klaudia Waliszewska, Oliwia Kędzior, Magdalena Skiba i Klaudia Kowalek.