• BIP
Strona główna/Aktualności/Biegi na Orientację

Biegi na Orientację

26 Października 2023

20 października 2023 na terenie Leśnictwa Doświadczalnego Wielisławice - „Dwór Myśliwski Ustronie”, odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orintację. Naszą szkołę reprezentowało łącznie 30 uczniów. W kategorii K18 dziewczyn na 2 miejscu uplasowała się Agata Jabłońska z klasy 3a. Brązowy medal zdobyła Weronika Kozłowska z klasy 3c. Wśród chłopaków w tej kategorii na drugim stopniu podium rywalizację zakończył Jakub Kozioł z klasy 3c. Na 3 miejscu uplasował się Piotr Kubot z klasy 4b. Kategoria K16, to kolejne sukcesy naszych przedstawicieli i przedstawicielek. Zwyciężyła Hanna Pietras z klasy 3b! 2 miejsce zajęła Nina Szefer z klasy 2b, na podium znalazła się również Agata Mikołajczak z klasy 2a. Wśród chłopców w tej kategorii na 1 stopniu podium uplasował się Hubert Kozica z klasy 2b, który ukończył bieg z bardzo dobrym rezultatem! 3 miejsce zajął Rafał Noculak z klasy 2b. W klasyfikacji drużynowej uczniowie naszego liceum nie dali szans rywalom, zwyciężając we wszystkich kategoriach!

chłopcy w kategorii M18:

Jakub Kozioł, Piotr Kubot, Mikołaj Fusek, Wiktor Wróbel.

dziewczyny w kategorii K18: Agata Jabłońska, Weronika Kozłowska, Paulina Glińśka, Kamila Kryściak,Emilia Gąszczak, Zuzanna Janus.

chłopcy w kategorii M16: Hubert Kozica, Rafał Noculak, Antoni Maciejewski, Krzysztof Jeż, Dominik Kubot, Franciszek Walczak.

dziewczyny w kategorii K16: Hanna Pietras, Nina Szefer, Agata Mikołajczak, Zofia Gość, Gabriela Gąska, Ewa Więcek.

Opiekunką drużyny była p. Edyta Rybczyńska.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w zawodach i gratulujemy fantastycznych wyników.