• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Chłopcy najlepsi w Gminie Kępno, dziewczyny na drugim (..)

Chłopcy najlepsi w Gminie Kępno, dziewczyny na drugim miejscu!

4 Kwietnia 2023
Za nami rywalizacja w ramach Indywidualnych i Drużynowych Biegów Przełajowych! Doświadczyliśmy niezwykle wyrównanego pojedynku między dwiema szkołami! Pełna determinacja i wiara w ostateczne zwycięstwo - takimi słowami można zwieńczyć walkę między ZSP Nr 1 w Kępnie a LO Nr I w Kępnie w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbywały się w ramach ,,XXIV Licealiady 2022/23’’. Rywalizacja toczyła się o każdą sekundę, bowiem w poszczególnych przypadkach to one decydowały o końcowej klasyfikacji. Oto wyniki poniedziałkowej rywalizacji:
 
 • chłopcy: najlepszy w gminie okazał się zespół ”Starego”. Nasi biegacze zaprezentowali się z fenomenalnej strony pokonując w rywalizacji drużynę sąsiadów z ulicy Sienkiewicza. Trzon reprezentacji naszej szkoły stanowili: Piotr Kubot, Maksymilian Błasek oraz Wiktor Wróbel, którzy zajęli także bardzo wysokie lokaty w klasyfikacji indywidualnej. Odpowiednio: 2, 3 oraz 4 pozycję.
Skład "Starego":
- Piotr Kubot, 
- Maksymilian Błasek, 
- Wiktor Wróbel, 
- Rafał Noculak, 
- Bartosz Bystry, 
- Piotr Ilski. 
 
Klasyfikacja indywidualna:
 2 miejsce - Piotr Kubot,  
 3 miejsce - Maksymilian Błasek,
 4 miejsce - Wiktor Wróbel.
 
 • Dziewczęta: z naprawdę niezłej strony zaprezentowały się również dziewczęta reprezentujące nasze liceum. Niestety, zabrakło im nieco szczęścia. Pomimo jednakowej liczby punktów zdobytych przez nasze zawodniczki oraz biegaczki ”nowego” - 1129 oczek, o ostatecznym zwycięstwie drużyny ZSP Nr 1, zdecydowała klasyfikacja indywidualna, a dokładniej jej triumfatorka - Zuzanna Zimoch. Fakt, że w tej kategorii ze zwycięstwa cieszyła się reprezentantka naszych sąsiadów sprawił, że również z grupowej rywalizacji górą wyszła drużyna ZSP Nr 1.        
 
Mimo to, z sukcesów w indywidualnej rywalizacji cieszyć mogą się przede wszystkim dwie reprezentantki naszej szkoły: Martyna Szczepaniak (2 miejsce) oraz Gabriela Mikoś (3 miejsce).
 
~Skład "Starego"
- Martyna Szczepaniak,
- Gabriela Mikoś,
- Milena Witak,
- Hanna Pietras
- Wiktoria Rybczyńska,
- Zofia Walczak,
- Zuzanna Janus.
 
Klasyfikacja indywidulna:
2 miejsce - Martyna Szczepaniak,
3 miejsce - Gabriela Mikoś.
 
Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszego liceum w zawodach. Życzymy Wam powodzenia w kolejnych etapach!
Drużyna dziewczątDrużyna chłopcówDrużyna chłopców
do góry