• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/MISTRZOSTWA REJONU KALISKIEGO W FUTSALU

MISTRZOSTWA REJONU KALISKIEGO W FUTSALU

28 Marca 2022
22 marca w naszej szkole, w nowej sali gimnastycznej odbyły się mistrzostwa rejonu kaliskiego w futsalu. W zawodach wzięło udział sześć najlepszych zespołów ze wszystkich powiatów w okolicy: VII LO z Kalisza, I LO z Pleszewa, I LO z Ostrzeszowa, ZSP 3 z Krotoszyna oraz ZSP 1 i nasze LO Nr I (jako gospodarz) z Kępna. Po niezwykle emocjonujących i zaciętych pojedynkach, ostatecznie I LO im. Marii Skłodowskiej Currie w Ostrzeszowie ukończyło cały turniej na pierwszym miejscu, pokonując w finale reprezentacje naszej szkoły, która uplasowała się na 2. miejscu. Podium domknęło ZSP1 z Kępna. Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Szymon Białek z 3c. Dla naszych piłkarzy 2. miejsce w rejonie kaliskim jest największym osiągnięciem w tej dyscyplinie. Tak przedstawia się skład naszej drużyny:
Patryk Antczak, Julian Hanas, Mikołaj Fusek, Jakub Parzonka, Piotrek Kubot, Piotr Jarych, Marcin Szandała, Nikodem Małolepszy, Konrad Noculak, Bartosz Bystry, Paweł Moś, Jakub Rabiega, Kacper Marciniak, Martyna Grzegorek, Szymon Białek, Miłosz Markowski i Marcin Krzywański. Opiekunem była Pani Edyta Rybczyńska.
Całe mistrzostwa transmitowane były za pośrednictwem naszej strony na facebooku. W rolę komentatorów i realizatorów wcielali się Stanisław Napierała i Dominik Janicki oraz Julian Hanas i Julia Biały. Dziękujemy także Miłoszowi Markowskiemu, który po raz kolejny użyczył swojego sprzętu Gratulujemy!
Drużyna piłkarzy LO Nr I w KępnieDrużyna piłkarzy I LO w Ostrzeszowie
do góry