• BIP
Strona główna/Aktualności/Nasze liceum najlepsze w biegach przełajowych!

Nasze liceum najlepsze w biegach przełajowych!

13 Kwietnia 2022
4 i 8 kwietnia 2022 roku w Kępnie na terenie Parku Miejskiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców z naszego liceum zajęła pierwsze miejsce w powiecie kępińskim i będzie reprezentować go w finale wojewódzkim 26 kwietnia w Żerkowie. W klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy praktycznie zdominowali podium. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Weronika Przewdzięk (3c) , drugie miejsce Gabriela Mikoś (3Nc) , a na trzeciej pozycji uplasowała się Alicja Pietrzak (3b). Z kolei wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Dominik Janicki (3a), a 2drugie Maksymilian Błasek (2Nc).

A oto pełne składy naszych drużyn:

Drużyna dziewcząt: Weronika Przewdzięk, Gabriela Mikoś, Alicja Pietrzak, Martyna Szczepaniak, Amelia Rybczyńska, Wiktoria Wydmuch, Kamila Kryściak, Dagmara Michalczyk, Martyna Grzegorek oraz rezerwowe: Zuzanna Sikora, Paulina Glińska, Agata Jabłońska i Zofia Walczak.
Drużyna chłopców: Dominik Janicki, Maksymilian Błasek, Wiktor Wróbel, Dominik Hołoś, Piotr Kubot, Mateusz Kryściak i rezerwowy Mikołaj Fusek.

Drużyny przygotowali p. Edyta Rybczyńska oraz p. Darek Lemanik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale wojewódzkim!