• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Pożegnanie maturzystów 2023

Pożegnanie maturzystów 2023

28 Kwietnia 2023

28 kwietnia 2023 roku w auli naszego liceum odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów. Uroczystość swoją obecnością uświetnili Starosta Kępiński p. Robert Kieruzal, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego p. Andrzej Jóźwik oraz Przewodniczący Rady Rodziców p. Eligiusz Kaczmarek. W wystąpieniach okolicznościowych padły słowa podziękowań i życzeń dla maturzystów, jak i dla wszystkich, których praca złożyła się na ich kształcenie i wychowanie. Pani dyrektor Danuta Stefańska podsumowując cztery lata nauki podkreśliła  sukcesy obecnych absolwentów, jednocześnie wyrażając  nadzieję, że zdobytą wiedzę wykorzystają do realizacji marzeń i planów życiowych. Życzyła powodzenia na egzaminie maturalnym i trafnego wyboru dalszej drogi kształcenia.

Nagrody i podziękowania  z rąk pani dyrektor, wychowawców oraz Przewodniczącego Rady Rodziców otrzymało wielu absolwentów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, odnosili sukcesy  reprezentując  szkołę w zawodach sportowych oraz kończący pracę w Radzie Samorządu Uczniowskiego i Poczcie Sztandarowym.

Tradycyjnie podczas uroczystości ukończenia szkoły odbyło się dostojne przekazanie przez absolwentów sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu.

Wzruszające słowa uznania skierowali do dyrekcji, nauczycieli i całej społeczności szkolnej przedstawiciele maturzystów: Natalia Sowa, Julia Rybczyńska oraz Wiktoria Hes. Kwiaty wręczone przez tegorocznych maturzystów były wyrazem wdzięczności za przekazaną wiedzę i poświęcony czas.
Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas 3a i 3c pod kierunkiem p. Karoliny Szczepańskiej i p. Macieja Adamka. Była ona okazją do wspomnień i dostarczyła wielu wzruszeń.

do góry