• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Rekrutacja do Programu "Indeks Start2star"!

Rekrutacja do Programu "Indeks Start2star"!

21 Kwietnia 2024

Jest to doskonała okazja dla wyjątkowo uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin, by otrzymać wsparcie na cały okres studiów.

Nasze stypendium to nie tylko wsparcie finansowe, ale także szansa na rozwój osobisty i zdobycie wyższego wykształcenia.

Dzięki pełnemu wsparciu Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich, "Indeks Start2Star" umożliwia przyznawanie stypendiów na cały okres studiów, pokrywając koszty kształcenia, utrzymania i inne związane z nauką wydatki.

Dotychczas Fundacja pomogła wykształcić już blisko 280 podopiecznym, którzy studiują na różnych uczelniach w całej Polsce.

Jedna z naszych studentek miała nawet okazję wyjazdu do Palestyny na staż badawczy, co stanowiło wyjątkowe doświadczenie, które na pewno zostanie z nią do końca życia!

Nie czekajcie - rekrutacja trwa do 31 maja 2024 roku! Zachęcamy do udostępniania informacji o naszym programie w swoich szkołach, gminach, powiatach oraz organizacjach konkursowych.

Formularz zgłoszeniowy

dodatkowe informacje

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie oprócz informacji dotyczących XVII edycji programu znajdziecie również inspirujące filmiki, w których nasi studenci dzielą się swoimi doświadczeniami z nauki, opowiadają o programie oraz o szansach i możliwościach, jakie dostarcza "Indeks Start2Star"! 

profil na Facebooku

do góry