• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Unihokej pierwszy raz w historii melduje się w Finale (..)

Unihokej pierwszy raz w historii melduje się w Finale Wojewódzkim!

3 Grudnia 2023
24 listopada 2023 roku w Hali Widowiskowo Sportowej w Koninie odbył się Półfinał Wojewówdzki XXV Licealiady w Unihokeju Chłopców.

W zawodach udział wzięły 4 drużyny:
ZSBIKZ Konin,
ZST Turek,
LO Nr I Kępno,
CKZIU Strzałkowo.

Nasi chłopcy zaprezentowali się kapitalnie, awansując do finału wojewódzkiego. Biorąc pod uwagę, że nasz zespół dopiero drugi rok bierze udział w zawodach z unihokeja, to duży sukces! Drużyna naszego liceum pewnie pokonała CKZIU Strzałkowo 3:1 oraz gospodarzy ZSBIKZ Konin 2:0, uległa zaś zwycięzcom turnieju - ZST Turek (1:2), kończąc rywalizację w grupie na 2. miejscu. Chłopcom należą się ogromne brawa. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano naszego kapitana Wiktora Malinowskiego, który zdobył 6 bramek dla naszego zespołu, najwięcej w całej w rywalizacji.