• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

27 Czerwca 2022
W dzień gorącego lata!
Pod takim hasłem zakończyliśmy rok szkolny. Uroczystość odbyła się w dwóch turach.  Swoją obecnością zaszczycili nas goście ze Starostwa Powiatowego - Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, radna powiatu kępińskiego Regina Marczak ,  Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Andrzej Jóźwik, a także ksiądz kanonik Jerzy Palpuchowski oraz przewodniczący Rady Rodziców Eligiusz Kaczmarek. Tradycyjnie, jak co roku, dyrektor szkoły Danuta Stefańska i wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, a przewodniczący Rady Rodziców Eligiusz Kaczmarek wręczył nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe bądź bardzo dobre zachowanie oraz szczególne sukcesy sportowe.
 Piątkowa uroczystość zbiegła się z pożegnaniem wieloletniej nauczycielki naszej szkoły, pani Małgorzaty Kopackiej, która po 36 latach pracy w LO odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pożegnaliśmy także Księdza Kanonika Jerzego Palpuchowskiego. On również odchodzi na emeryturę, a przez lata był częstym gościem w naszej szkole. Zwieńczenie uroczystości to  część artystyczna przygotowana przez klasy I A i I C z wychowawczyniami - Lidią Krzymińską i Beatą Kaźmierczak. Co ważne, wzięli w niej udział wszyscy uczniowie obu klas.  Po dwóch ostatnich latach naznaczonych epidemią, rok zakończyliśmy w sposób szczególny - galą pod hasłem "MUZYCZNE GWIAZDY 2022 ROKU".
Uroczystość  poprowadzili Agata Jabłońska i Piotr Wabnic. Złotą gwiazdę w kategorii artystka roku z rąk Kai Szyszki i Emila Matuszka otrzymała Nadia Moska. Anastazja Więcek i Wojciech Paprzycki wręczyli Amelii Jurczeni złotą gwiazdę w kategorii objawienie roku. Odkryciem roku Wiktoria Kozłowska i Bartek Górecki ogłosili Walerię Chuprynę. Weronika Kozłowska została nadzieją roku. Złotą gwiazdę wręczyli jej Agata Lenart i Jakub Grygierzec. W kategorii głos roku złotą gwiazdę Natalii Pawlik przekazali Martyna Jany i Michał Jarczak. Julię Kłodnicką okrzyknięto talentem roku.  Złotą gwiazdę otrzymała z rąk Ingi Jagiełło i Iwo Wejnera. Fenomenem roku została Hanna Kos. Złotą gwiazdę wręczyli jej Maja Pilarska i Michał Kubera. Wszystkie artystki oczywiście wystąpiły przed publicznością, prezentując swoje niezwykłe  talenty wokalne.  Piękne dyplomy dla wyróżnionych  przygotowała Julita Grzesińska a złote gwiazdy powstały z pomocą Wiktorii Podejmy. Uroczystość "okrasił' fanfarami Jakub Kozioł. O nagłośnienie tradycyjnie dbał Stanisław Napierała. A dlaczego "W dzień gorącego lata"? - bo takie słowa widniały na scenie a  zgromadzeni w auli na koniec, razem z Zuzią Pazek i pozostałymi uczniami obu klas pierwszych, wystylizowanymi   już wakacyjnie, wspólnie je zaśpiewali. 
 
Lista uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły w sporcie do pobrania pod tekstem i zdjęciami.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
docx 2022-06-28 4,5 21-22 sport.docx
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 241
4,5 21-22 sport.docx 24.39KB -

do góry