• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

24 Czerwca 2024

21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Uroczystość odbyła się w dwóch turach.  Swoją obecnością zaszczycili nas goście:  Wicestarosta Powiatu Kępińskiego p. Renata Ciemny,  Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu p. Andrzej Jóźwik, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna  Kołcio-Kraus oraz Przedstawiciele Stowarzyszenia Absolwentów p. Maria Walek i p. Grzegorz Badowski.

 Tradycyjnie, jak co roku, dyrektor szkoły p. Danuta Stefańska i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, a przewodnicząca Rady Rodziców, p. Katarzyna Kołcio-Kraus, wręczyła nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe bądź bardzo dobre zachowanie oraz szczególne sukcesy sportowe.

 Piątkowa uroczystość zbiegła się z pożegnaniem wieloletniej nauczycielki naszej szkoły, pani Beaty Kaźmierczak, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pożegnaliśmy także Księdza Michała Słocińskiego, który swoją dalszą posługę będzie pełnił w innej placówce. Zwieńczenie uroczystości to część artystyczna przygotowana przez klasy I b i I f pod okiem wychowawców - p. Ewy Moski i p. Marka Fronia. Uczniowie w artystyczny sposób przeprowadzili nas przez wspomnienia minionego roku szkolnego.

Lista uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły w sporcie do pobrania pod tekstem i zdjęciami.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
docx 2024-06-24 lista nagrodzonych uczniów.docx
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 88
lista nagrodzonych uczniów.docx 22.38KB -

do góry