• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023

27 Czerwca 2023

Aktywne wakacje - pod takim hasłem zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość, 23 czerwca 2023 roku, odbyła się w dwóch turach. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Wicestarosta Kępiński p. Alicja Śniegocka, ksiądz kanonik Krystian Szenowski, przewodniczący Rady Rodziców p. Eligiusz Kaczmarek oraz skarbnik Rady Rodziców p. Barbara Sowa. Podczas akademii wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz za szczególne osiągnięcia sportowe.

W trakcie uroczystości pożegnaliśmy nauczycielkę języka polskiego, p. Weronikę Gałecką, która przechodzi na emeryturę. Podziękowaliśmy Radzie Rodziców za zaangażowanie w życie szkoły i pomoc przy organizacji wielu przedsięwzięć na rzecz LO. Zakończenie bieżącego roku szkolnego stało się okazją do pożegnania przewodniczącego Rady Rodziców - p. Eligiusza Kaczmarka oraz skarbnika Rady Rodziców - p. Barbary Sowy.
Akademia zakończyła się częścią artystyczną przygotowaną przez klasę 1a i 1b z wychowawczyniami - p. Aldoną Wdowiak i p. Edytą Rybczyńską. Uczniowie tych klas z wielkim zaangażowaniem wprowadzili nas w wakacyjną atmosferę, zachęcając do aktywnego wypoczynku, jak przystało na licealistów z najbardziej usportowionej szkoły w Wielkopolsce. 
 

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

 Lista nagrodzonych uczniów do pobrania:

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
docx 2023-06-30 4,5+ kl.1,2,3+sport
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 213
4,5+ kl.1,2,3+sport 25.3KB -

do góry