Strona główna/O szkole/100 lecie szkoły/100-lecie szkoły – kontynuacja działań we wrześniu (..)

100-lecie szkoły – kontynuacja działań we wrześniu 2020!

30 Czerwca 2020

26 czerwca 2020 zakończyliśmy nietypowy rok szkolny, pandemia koronawirusa zmusiła nas do zdalnego kontynuowania nauki. Ze względu na nietypową sytuację zapowiadane uroczystości obchodów 100 - lecia naszej szkoły zostały przeniesione na przyszły rok. Rada Samorządu Uczniowskiego przygotowała na to wydarzenie szereg atrakcji, które z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zostaną aktualizowane:
1. Konkurs fotograficzny „Obiektyw na szkołę”, zachęcamy wszystkich uczniów do kontynuowania akcji i zrobienia ciekawych zdjęć budynkowi oraz interesującym detalom architektonicznym naszej szkoły.

2. 100 koszulek na 100 - lecie naszego liceum zostanie rozdane naszym uczniom po powrocie do szkoły. Już 8 września stratujemy z pierwszym losowaniem i co drugi wtorek szczęśliwie wylosowane osoby będą mogły prezentować T-shirt upamiętniający tę wspaniałą rocznicę.
Póki co życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynki i wierzymy w powrót we wrześniu do szkoły.