Strona główna/O szkole/100 lecie szkoły/Sto pozdrowień na stulecie szkoły

Sto pozdrowień na stulecie szkoły

29 Listopada 2019

Dnia 23 X 2019 roku odbyło się kolejne spotkanie grupy Erasmus+. Tym razem również w dwóch grupach, pod opieką p. Pauliny Pacyny-Dawid i p. Marka Fronia, pracowaliśmy nad zredagowaniem i przygotowaniem do wysłania kartek pocztowych, które roześlemy do stu wybranych szkół, biorących udział w projekcie Erasmus+ w całej Polsce. Ta inicjatywa jest ściśle związana ze stuleciem naszego Liceum, które będziemy celebrowali już w 2020 roku, a także połączona z VII Zjazdem Absolwentów i Wychowanków. Idea rozesłania pocztówek z pozdrowieniami ma na celu nie tylko uściślenie współpracy z grupami Erasmus+ w całej Polsce, to również doskonała okazja do propagowania wizerunku naszej szkoły oraz dotarcia do jak największej liczby absolwentów, którzy zamieszkują różne rejony Polski. Dlatego zwróciliśmy się z uprzejmą prośbą do szkół, by odesłały nam widokówkę z pozdrowieniami oraz wspomniały na swojej stronie o zjeździe absolwentów. Liczymy na szeroki odzew, abyśmy w 2020 roku mogli być dumni z wysokiej frekwencji dawnych absolwentów i wychowanków.

list

Julia Kozica, klasa III D