Strona główna/O szkole/100 lecie szkoły/VII Zjazd Absolwentów i Wychowanków nieco oddalony w (..)

VII Zjazd Absolwentów i Wychowanków nieco oddalony w czasie!

1 Kwietnia 2021

Zdjęcie przedstawia baner zjazdowy

Dnia 20 stycznia 2021 roku odbyło się - w składzie okrojonym przez sytuację epidemiczną - spotkanie zarządu Komitetu Organizacyjnego Zjazdu. Wzięli w nim udział: przewodnicząca Jolanta Jędrecka, wiceprzewodniczący Krzysztof Rudziński, sekretarz Karina Zalesińska, skarbnik Zenon Schumacher oraz dyrektor liceum Danuta Stefańska.

Podczas zebrania zdecydowano się - w trosce o uczestników spotkania przełożyć VII Zjazd Absolwentów na przełom maja i czerwca 2022 roku (nie wyznaczono jeszcze konkretnej daty). Komitet ma nadzieję, że zmniejszające się statystyki zachorowań oraz program szczepień umożliwią pełną realizację planów w związku z VII Zjazdem, a co za tym idzie - wysoką frekwencję!

Nie ustajemy w działaniach - nadal realizujemy zadania zjazdowe, o czym na pewno będziemy informować zainteresowanych - proszę śledzić stronę internetową szkoły, a także lokalną prasę. Już niedługo, bo w roku 2022, spotkamy się po latach!

Komitet Organizacyjny VII Zjazdu