• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/ Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców!

Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców!

8 Stycznia 2024

Gdy wszyscy uczniowie "Starego" smacznie spali, my wyjechaliśmy na Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców, kierując się do Nowego Tomyśla. Na hali zameldowaliśmy się w towarzystwie licznych braw, rozgrzewających zawodników do walki o każdą piłkę. Podobnie przywitano pozostałych uczestników imprezy:

LO Salezjańskie Poznań,

ZSP 1 Jarocin,

ZST Turek,

ZS 1 Nowy Tomyśl,

ZSZ Wolsztyn.

 

LO KĘPNO 2:2 SALEZJAŃSKIE POZNAŃ

Los zdecydował, że to my, wraz z LO Salezjańskim z Poznania zagraliśmy mecz otwarcia zawodów. Na początku spotkania spaliśmy mocniej niż w drodze powrotnej do Kępna, tracąc szybkie dwie bramki. Gdy jednak komentatorzy "Starego" chcieli z załamania kończyć relację ze spotkania na Instagramie, w mgnieniu oka strzeliliśmy dwie bramki, które dały nam remis 2:2.

 

LO KĘPNO 1:1 ZSZ WOLSZTYN

W drugim meczu, przeciwko ZSZ Wolsztyn, nauczeni doświadczeniem, to my wyszliśmy na prowadzenie jako pierwsi. Zabrakło jednak konsekwencji, w wyniku czego wolsztynianie wyrównali na 1:1. Wynik nie uległ zmianie, a dzięki korzystnemu wynikowi w decydującym meczu naszych rywali, w ostatnim spotkaniu w naszej grupie, AWANSOWALIŚMY DO PÓŁFINAŁU!

Poziom fazy play-off nieco nas przygniótł. 

 

LO KEPNO 1:2 NOWY TOMYŚL

Najpierw ulegliśmy w półfinale faworyzowanym gospodarzom turnieju, zawodnikom z ZS 1 Nowy Tomyśl, wynikiem 1:2. W tym spotkaniu walczyliśmy jednak do końca, wierząc w wyrównanie wyniku...  Zabrakło niewiele.

 

LO KĘPNO 0:3 ZSZ WOLSZTYN

W meczu o 3. miejsce morale naszego zespołu, w wyniku kontuzji oraz kilku minutowych kar, drastycznie spadało z każdą kolejną minutą. Spowodowało to, że wyraźnie przegraliśmy z ZSZ Wolsztyn, 0:3.Turniej zakończyliśmy na bardzo solidnym 4. miejscu, znajdując się wśród najlepszych męskich zespołów w Wielkopolsce w tej pięknej dyscyplinie, jaką jest unihokej. Zajęliśmy miejsce idealnie oddające nasze aktualne możliwości, lokatę, dzięki której znajdujemy się na świetnej pozycji do walki o jeszcze większy sukces w przyszłym roku!

do góry