• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

11 Października 2021

7 i 8 października 2021 roku na terenie Parku Miejskiego w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach XXIII Licealiady. Dziewczyny z naszej szkoły wywalczyły 1. miejsce i awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 20 października w Poznaniu. Tak prezentuje się zwycięski skład: Alicja Pietrzak 3b, Kamila Kryściak 1Nd, Gabriela Mikoś 3Nc, Martyna Szczepaniak 2Nd, Oliwia Kędzior 3Na, Weronika Przewdzięk. Zawodniczki rezerwowe, które także pokonały trasę to: Wiktoria Wydmuch 2Nc, Zuzanna Sikora 3Nb, Amelia Rybczyńska 1Nb, Marta Korczak 3c, Zosia Walczak 1Nc, Klaudia Waliszewska 3Na. Sztafeta chłopców, po bardzo zaciętym pojedynku, nieznacznie uległa drużynie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, zajmując 2. miejsce. Skład sztafety chłopców: Piotr Kubot 2Nb, Dominik Janicki 3a, Maksymilian Błasek 2Nb, Dominik Hołoś 3a, Julian Hanas 3d, Konrad Noculak 2Nb, rezerwowy Maksymilian Musiała 3Na. Gratulujemy!