Strona główna/O szkole/100 lecie szkoły/Spotkanie grup redakcyjnych

Spotkanie grup redakcyjnych

29 Stycznia 2020

Dnia 7 XI 2019 roku w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich klas w sprawie projektu związanego z obchodami stulecia szkoły połączonymi z VII zjazdem absolwentów. Komitet redakcyjny zainicjował dyskusję związaną z kryteriami doboru absolwentów i wychowanków, którzy rozsławiają naszą szkołę na arenie międzynarodowej, europejskiej, krajowej i regionalnej. Tematem dyskusji były także źródła wykorzystywane przez poszczególne klasy w związku z poszukiwaniem wyjątkowych, według młodzieży naszego liceum, absolwentów i wychowanków. Podczas spotkania określono również dalszy etap prac, związany z redagowaniem biogramów wybranych postaci. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie grup redakcyjnych!

Karina Zalesińska
Maria Walek