• język migowy
  • BIP

Wydarzenia konkursy szkolne

Wydarzenia szkolne i finały konkursów szkolnych w roku szk. 2021/2022

09 2021-04 2022   Projekt profilaktyki czerniaka - mgr M. Piasta

27.09 - 01.10 2021   Obchody Europejskiego Dnia Języków - mgr E. Moska

30.09.2021   Dyskoteka dla klas I z "Otrzęsinami" - RSU, mgr K. Zalesińska, mgr L. Kulik, wychowawcy klas I

10 2021   Szkolenie przeciwpożarowe (próbna ewakuacja szkoły) - mgr E. Rybczyńska

10 2021   "Lubię październik - międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych" (program autorski) - mgr P. Pacyna-Dawid

14.10 2021   Dzień Edukacji Narodowej, prezentacja dorobku artystycznego - mgr B. Kaźmierczak

15.11 - 19.11 2021   Spotkanie robocze koordynatorów Erasmus+ we Wrocławiu - mgr P. Pacyna-Dawid, mgr M.Froń, mgr D. Stefańska

11 2021   Konkurs Eko-Planeta - mgr M. Piasta

11 2021   Olimpiada języka angielskiego - mgr J. Pietrzak

11 2021   Szkolny Dzień Teatru - mgr B. Kaźmierczak

11 2021   Powiatowy Dzień Teatru - mgr B. Kaźmierczak

11 2021   Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - mgr R. Jany

11 2021   Szkolny konkurs twórczości własnej młodzieży - mgr P. Pacyna-Dawid, mgr K. Zalesińska

11 2021   Konkursy matematyczne: Alfik Matematyczny, Test Matematyka Plus - mgr A. Wdowiak, mgr L. Krzymińska, mgr L. Kulik

23.11 2021   Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" - mgr E. Moska

25.11 2021   Zabawa Andrzejkowa - RSU, mgr L. Kulik

11-12 2021   Olimpiada Teologii Katolickiej - ks. Michał Słociński

12 2021   Konkurs Chemiczny - mgr B. Maruszka - Bednarek

12 2021   Konkurs Piosenki Obcojęzycznej (etap szkolny) - mgr I. Maciejewska, mgr M. Kopacka

12 2021   Konkurs z języka niemieckiego "Ich kenne jedes Wort" - mgr K. Szczepańska

01 2022   Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - mgr M. Piasta

08.01 2022   Studniówka - Rada Rodziców i wychowawcy klas III po gimnazjum

14.01 2022   Połowinki  - Rada Rodziców i wychowawcy klas III po szkole podstawowej

15.02 2022   Konkurs Piosenki Obcojęzycznej (etap powiatowy) - mgr I. Maciejewska, mgr M. Kopacka

03 2022   Drzwi otwarte - mgr B. Kaźmierczak, mgr L. Kulik

02 2022   Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - mgr I. Latańska

03 2022   Finał Konkursu Recytatorskiego - mgr P. Pacyna-Dawid, mgr K. Zalesińska, mgr W. Gałecka, mgr B. Kaźmierczak

03 2022   Finał Konkursu Ortograficznego - mgr M. Froń

03 2022   Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej - mgr E. Rybczyńska

03 2022   Olimpiada Medyczna - mgr B. Maruszka - Bednarek

03 2022   Kangur matematyczny - mgr A. Wdowiak, mgr L. Krzymińska

03 2022   Szkolny Dzień Liczby Pi - mgr A. Wdowiak, mgr L. Krzymińska, mgr L. Kulik

03 2022   Recytatorski konkurs poezji i prozy obcojęzycznej - mgr I. Maciejewska, mgr M. Kopacka

21.03 2022   Finał Konkursu Omnibus - RSU, mgr L. Kulik

22.03 2022   Dzień wody - mgr M. Piasta, mgr B. Maruszka - Bednarek

25.03 - 01.04 2022    Konferencja Erasmus+ Pribram (Czechy) - mgr P. Pacyna-Dawid,  mgr D. Stefańska

12.04 2022   Konkurs Piosenki Polskiej - mgr L. Kulik

06 2022   Konkurs czytelniczy -    mgr P. Pacyna-Dawid

cały rok   Projekt Europa - nauczyciele języków obcych

cały rok   Projekt "Wybierz życie - pierwszy krok" - mgr M. Piasta

 

Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2021/2022

10 2021   Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt - mgr M. Falszewska

10 2021   Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt - mgr D. Lemanik

10 2021   Mistrzostwa Szkoły w Biegach na Orientację - mgr E. Rybczyńska

11 2021   Mistrzostwa Szkoły w Szachach - mgr D. Lemanik

11 2021   Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt - mgr M. Falszewska

02 2022   Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt - mgr M. Falszewska

03 2022   Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Chłopców - mgr D. Lemanik

03 2022   Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców - mgr D. Lemanik

03 2022   Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie - mgr D. Lemanik

04 2022   Szkolny Turniej Piłki Nożnej - mgr E. Rybczyńska

04 2022   Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych - mgr E. Rybczyńska

04 2022   Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt - mgr M. Falszewska

05 2022   Mistrzostwa Szkoły w Biegach na Orientację - mgr E. Rybczyńska

05 2022   Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej- mgr M. Falszewska

06 2022   Szkolny Turniej Tenisa Ziemnego - mgr D. Lemanik

06 2022   Mistrzostwa szkoły w Tenisie Ziemnym Chłopców - mgr D. Lemanik

06 2022   Mistrzostwa szkoły w Tenisie Ziemnym Dziewcząt - mgr M. Falszewska

 

 

 

do góry