• język migowy
  • BIP
Strona główna/Organizacja pracy szkoły/Dla uczniów/Aktualności sportowe/Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na (..)

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację.

11 Października 2022
30.09.2022 r. w Arboretum Laski odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację.
Naszą szkołę reprezentowało łącznie 25 uczniów.
W kategorii K18 dziewczyn na 1. miejscu uplasowała się Anna Więcek z klasy 4a, 2. lokatę zajęła Joanna Polak również z klasy 4a.
Wśród chłopców w tej kategorii na najwyższym stopniu podium rywalizację zakończył Jakub Gliński z klasy 4b. Wicemistrzem został Maksymilian Błasek, na 3. miejscu uplasował się Wiktor Wróbel z klasy 3b.
Kategoria K16, to kolejne sukcesy naszych przedstawicieli i przedstawicielek.
Zwyciężyła  Hanna Pietras z klasy 2b.  miejsce zajęła Paulina Glińska z klasy 2a, na podium uplasowała się również Weronika Kozłowska z klasy 2c.
Wśród panów w tej kategorii na stopniu podium uplasował się Hubert Kozica z klasy 1b.
W klasyfikacji drużynowej 1. miejsce zajęli:
- chłopcy w kategorii M18 (Jakub Gliński, Maksymilian Błasek, Wiktor Wróbel, Piotr Kubot, Mateusz Antczak)
- dziewczyny  w kategorii K18 (Anna Więcek, Joanna Polak, Klaudia Kowalek, Magdalena Skiba, Gabriela Mikoś),
- dziewczyny w kategorii K16 ( Hanna Pietras, Paulina Glińska, Weronika Kozłowska, Nina Szefer, Kamila Kryściak, Jagoda Lipińska, Zuzanna Janus).
2.  miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli chłopcy w kategorii M16 (Hubert Kozica, Bartosz Błażejewski, Szymon Karkowski, Antoni Maciejewski, Adam Teper, Bohdan Nedilko, Mateusz Kryściak, Mikołaj Fusek).
Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w zawodach i gratulujemy fantastycznych wyników.